Lešení

Půjčíme, dovezeme a smontujeme lešení pro Vaši stavbu. Vlastníme přes 4000 m2 lešení značky LAYHER.

V případě zájmu nás kontaktujte...

Lešení Layher Blitz

Fasádní rámové lešení Layher Blitz se vyznačuje minimálním množstvím dílů pro základní konstrukci. Již několik desetiletí je určujícím fasádním rámovým lešením na trhu. Vyniká jednoduchostí a rychlostí montáže, tuhostí konstrukce. Lešení Layher Blitz umožňuje kombinaci s lešením Layher Allround.

Jen s 6 základními díly a minimálními zkušenostmi lze tento klasický lešeňový systém jednoduše postavit. Systém má mnoho logických možností rozšíření pro rychlejší montáž.

Základními prvky jsou EuroBlitz rámy, které nabízejí nové přednosti. Všechny podlahy v lešení slouží jako pracovní plochy a zároveň i jako výztuha. Diagonály v každém pátém poli a zábradlí dodávají lešení potřebnou bezpečnost a pevnost.

PODLAHY LEŠENÍ BILTZ

Podlahy Layher vyhovují požadavkům na zatížení jako pracovní podlahy i jako ztužicí díly lešení pro délky polí od 2 m do 4 m.

Ocelové podlahy se vyznačují vysokou nosností. Jejich hmotnost je snížena děrováním. Patří mezi nejžádanější podlahy.

Hliníkové podlahy jsou extrémně lehké. Jejich konstrukce s ocelovými háky zaručuje vysokou životnost. Robust podlahy jsou kombinací hliníkového rámu a voduvzdorné překližky s protiskluzovou úpravou. Jejich konstrukce podporuje rychlou montáž a demontáž.

Dřevěné podlahy využívají všech předností dřeva a jejich kroucení je zabráněno slepením z několika vrstev.