Rozvody vody

Provádíme vodo instalatérské a instalatérské práce pro vnitřní i venkovní vodovody. Působíme převážně na území Plzeňského a Středočeského kraje. Častým místem našich vodoinstalací je například Plzeň, Klatovy, Domažlice, Karlovy Vary a rovněž Hlavní město Praha. Naši instalatéři jsou určitě k dispozici i vám. O jaké instalatérské práce máte konkrétně zájem?

Vnitřní rozvody vody

Vodovodní rozvody v domácnostech jsou častým požadavkem zákazníků z řad fyzických osob. Díky našim instalatérům vám odpadnou všechny související problémy. Vyslechneme si vaše požadavky a na jejich základě navrhneme praktické a cenově přijatelné řešení. Následně připravíme projekt pro vnitřní rozvody vody a ohřev teplé vody. Vybereme vhodné armatury i potrubní spojky. Rozvody vody uvnitř domu či bytu kompletně položíme.

Venkovní rozvody vody

V rámci instalatérských prací realizujeme domovní přípojky i pokládku venkovních rozvodů vody. Upřednostňujeme při tom plastové potrubní systémy. V případě potřeby pokládáme potrubí z trub ocelových, litinových i tlakových trub PVC.

Součástí našich služeb je i komplexní realizace kanalizace. Provádíme projekci, výkopy pro kanalizační rozvody i samotnou pokládku potrubí.

Průmyslové rozvody vody

Mezi naše instalatérské práce patří i realizace průmyslových vodovodních rozvodů. Pro rozvody chladicí vody i otopné vody jsou nezbytné specializované bezpečnostní rozvody. Jednotlivé trubky se pak liší i barevně. Průmyslové rozvody vody projektujeme i pokládáme.

Podtlakové odvodnění střech

Vodní srážky a dešťové bouřky jsou v posledních letech stále intenzivnější. Běžné odtokové potrubí s malým průměrem se při bouřce většinou rychle přeplní, a další vodu již nestačí sbírat. Pokud má stavba plochou střechu (panelové domy, garáže aj.), hrozí rostoucí vahou neodtékající vody další komplikace. Řešením je podtlakové odvodnění střech se speciální konstrukcí střešního vtoku.