Interiér

Interiér Vašeho domu či bytu je místo, ve kterém trávíte podstatnou část Vašeho dne. My jej pro Vás upravíme tak, aby interiér vyhovoval Vašim potřebám a zároveň pěkně vypadal.

Dlažby upoutají na první pohled a jsou dnes i stylovým doplňkem. Používají se také v ložnicích či obývacích pokojích a navíc jsou snadno umyvatelné.

Chcete mít příjemný a na pohled pěkný interiér? Nová omítka tak zlepší dojem z celého pokoje či místnosti a vydrží až několik let bez nutnosti úprav.

Potřebujete upravit interiér, upravit zdi nebo třeba snížit strop? S pomocí sádrokartonu to pro nás není problém a Vám se bydlí zase o něco lépe.

Dlouhodobým hitem jsou plovoucí podlahy, proč? Nejen že nabízí lehkou údržbu a dobré izolační vlastnosti, ale jsou také stylovým doplňkem.


Dlažby

Interiérové dlažby jsou dnes velmi populární součástí každého moderního každého domu či bytu. Dlažby upoutají na první pohled a jsou dnes i stylovým doplňkem a používají se také v ložnicích či obývacích pokojích. Velkou výhodou je také jednoduchá údržba. Obklady a dlažby jsou snadno umyvatelné a nezadržují prach.

Ovšem kromě pečlivé pokládky dlažby vše také závisí na samotné kvalitě materiálu dlažby či obkladu. Firma BAUKONEX.eu Vám s vhodným výběrem dlažby ochotně poradí a nabídne Vám možnosti. S námi rovněž máte záruku užití kvalitních materiálů, jejichž výběr je založen na našich letitých zkušenostech.

Nabízíme profesionální a kvalitní usazení dlažby či obkladu. Sami uvidíte, jak daný prostor získá na eleganci.

Kvalitní pokládka dlažby se zárukou kvality, po té bude radost chodit. Kontaktujte nás, ať může vypadat dobře i Vaše dlažba


Koupelny

Chcete mít moderní koupelnu dle vašich představ? Obraťte se na nás, přeměníme Vaši koupelnu k nepoznání. Ať už máte vypracovaný grafický návrh nebo ne, ochotně Vám také poradíme. Je libo vana, sprchový kout nebo hydromasážní vanu? Jsme schopni realizovat všechny Vaše přání a požadavky, aby vaše koupelna vypadala dle vašich představ. Samozřejmostí je šetrnost k okolnímu prostředí bytu či domu.

REKONSTRUKCE KOUPELNY ZAHRNUJE

 • instalatérské práce

 • zednické práce

 • montáž sanitárního zařízení a dalšího vybavení

 • usazení dlažby

 • malířské práce

 • kompletní úklid

Rekonstrukce koupelny, včetně nové dlažby, obkladů, montáže zrcadel a dalších věcí. Vše profesionálně, kvalitně a dle Vašich představ. S novou koupelnou se bude radost umývat.

Malby a Nátěry

Nabízíme malování pokojů v panelových bytech, starší cihlové zástavbě i malování bytů v rodinných domech a vilách. Malování provádíme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí a stropů.

Malování kanceláří

Nabízíme malování kanceláří a dalších obchodních prostor. Samozřejmostí je úprava porvchů stejná jako u bytů.

Natěračské práce

Provádíme nátěračské práce v tomto rozsahu.

Nátěry fasád - hladkých fasád (štukové), zdobení a natažení dekoračních pastovitých omítek, rýhované, zatírané.

Nátěry oken, dveří, soklu, zábradlí, zárubní a jiné. - opalování, moření, krycí nátěry, emailování, tmelení.

Nátěry radiátorů a kovových konstrukcí - broušení, ošetřování proti korozi, krycí nátěry

Omítky

Chcete mít příjemný a na pohled pěkný interiér? K tomu potřebujete mít dokonalé stěny bez prasklin, cestiček po různých instalacích a dalších kazů. Někdy jde něco zachránit malbou, ale ta všechno neskryje a moc dlouho nevydrží. Řešením je nová omítka

Omítku je vhodné čas od času opravit u starších domů a například po vestavěné instalaci se rekonstrukce omítky stává takřka nutností. Populární volbou pro interiérové omítky jsou sádrové omítky, které přinášejí řadu nesporných výhod.

Nová vnitřní omítka tak zlepší dojem z celého pokoje či místnosti a vydrží až několik let bez nutnosti úprav. Výběr omítky přizpůsobíme místu a jeho specifickým vlastnostem. Vy pak sami poznáte, jak je s novou omítkou prostor hned hezčí.

Může se zdát, že omítka je jen takové pozadí interiéru. Avšak právě na dokonalém pozadí vyniknou další části domu či bytu. Omítek je navíc mnoho druhů - stříkané, barevné, hlíněné, silikonové, tepelně izolační, sanační, textilní, mozaikové a další. Provádíme také opravu omítky nebo pokládku dekoračních obkladů.

Omítka se navíc může stát součástí designu Vašeho pokoje. Na výběr je z různých druhů dekorativních omítek, které jsou stále modernější.

Sádrokarton

Sádrokarton je cenově dostupný a zároveň také kvalitní materiál vhodný pro nenáročné úpravy. S jeho pomocí můžeme prostor přiblížit Vašim představám a požadavkům. Vše s Vámi nejprve zkonzultujeme a ochotně poradíme s výběrem sádrokartonu pro dané místo.

JAKÉ ÚPRAVY NABÍZÍME

 • vyrovnání stěn nebo stropu

 • snížení stropu

 • zateplení stěn či stropu

 • zvuková izolace

 • stavění příček

 • ukotvení světel

 • vytvoření oblouků, poliček, kufrů

Úprava bytu či domu za pomoci sádrokartonu je tím pravým řešením. Zateplení, izolace, snížení stropu, vyrovnání stěn a další

Truhlářství

Výroba nábytku na míru

V této oblasti se vždy snažíme co nejlépe vyhovět požadavkům našeho zákazník. Jako firma s dlouholetou praxí pro Vás zajistíme výrobu kuchyňských linek, obývacích stěn, dětského nábytku, ložnice, vestavěných skříní, kancelářského vybavení nebo zařízení prodejen, restaurací a hotelů.

Nabízíme výrobu:

 • kompletní kuchyňské linky

 • obývací stěny

 • dětského nábytku

 • ložnice

 • kanceláře

 • vestavěné stěny a skříně

 • koupelnového nábytku

 • vybavení prodejen, restaurací a hotelů

 • atypického bytového i nebytového nábytku

Realizace

Celou zakázku vždy realizujeme komplexně. Pokud nebudete mít jasnou představu o finální podobě Vašeho požadavku, jsme připraveni Vám navrhnout nejvhodnější a nejmodernější řešení. Jakmile budou Vaše požadavky jasné, provedeme zaměření a zpracujeme 3D grafický návrh, který spolu odladíme tak, aby konečné zpracování bylo perfektní.

Ostatní věci jako výrobu a montáž na místě určení už můžete nechat jen na nás. Jelikož se snažíme vždy maximálně vyhovět, zajistíme například i dodávku elektrických spotřebičů všech značek do Vaší nové kuchyňské linky.

Naše nabídka:

 • zaměření nábytku přímo na místě

 • vytvoření grafického návrhu a konzultace

 • realizace výroby

 • doprava a montáž

 • dodávka elektrických spotřebičů nebo jiného vybavení interiéru

Materiály

V naší nabídce naleznete nejrůznější druhy z měkkého nebo tvrdého masivního dřeva, lamina nebo dýhované dřevotřísky. Při výběru materiálu se meze opravdu nekladou.

Všechny naše výrobky jsou standardně osazeny kováním od firmy BLUM s doživotní zárukou a úchytkami od předního evropského dodavatele HETTICH. Díky těmto partnerům dosahujeme vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Na přání zákazníka je samozřejmě možné zvolit jiné dodavatele kovových dílů.