Novostavby

V současné době která stále méně přeje splnění snu o pořízení nového vlastního rodinného domku se snažíme poskytnout kompletní služby od návrhu až po dokončenou realizaci stavby.

Stavební parcela

V realitních službách se prozatím nepohybujeme a tak je výhodou, když nás osloví potencionální zákazník který již vlastní stavební parcelu.

Projekt

Na výběr máte tři možnosti:

  • Typizovaný dům z katalogu projektů např. firmy G servis, Archipelag, Elis apod.

  • Realizaci vlastní představy projektem „šitým na míru“. Zde aktivně spolupracujeme s projekční kanceláří, který převede vaše představy ve skicu, dále pak zpracuje projekt a to buď do fáze „pro stavební povolení“, nebo „realizační projekt“.

  • Předložíte vlastní projekt od jiné kanceláře.

Stavební povolení

Jsme schopni zařídit stavební povolení tzv. na klíč a „oběhnout“ úřady za vás. Zde je potřeba počítat se zákonnými lhůtami a s vyřizováním neotálet. Často se stává, že se žádosti vyřizují v letních měsících, kdy už by se mohlo stavět a tak je nejlepší čas začít někdy na podzim nebo v zimě.

Rozpočet, kalkulace nákladů stavby

Rozpočet kalkulujeme v rozpočtovém programu Eurocalc 3, jež je každým půlrokem aktualizován. Pro snadnější kalkulace je výhodou spolu s projektem předložit i „výkaz výměr“, toto je výhoda hlavně při výběrovém řízení, kde pak porovnáváte nabídky ucelené a co do položek srovnatelné.

V případě kdy výkaz výměr nemáte, tento zpracujeme a způsob výpočtu jednotlivých položek uvádíme v rozpočtu.

Realizace stavby

Stavby realizujeme „na klíč“, od geodetického zaměření po dokončený dům k nastěhování. V našich řadách nechybí zedník, obkladač, klempíř, pokrývač, tesař, zámečník, sádrokartonář a jiná obdobná řemesla. Využíváme pravidelná školení od výrobců materiálů s ohledem na neustálý vývoj technologií. Jsme schopni se poučit z minulých chyb a ke každé práci na stavbě přistupujeme s maximální zodpovědností.

Samozřejmostí jsou práce včetně dodávky materiálů.

Jsme vybaveni kompletním nářadím jež se pravidelně obnovuje a v případě potřeby zapůjčení některé mechanizace spolupracujeme s půjčovnou strojů.

Dopravní obslužnost zajišťujeme dvěma kontejnerovými vozy MAN a dodávkovými vozidly.

Financování stavby, způsob účtování

Stavby je možné financovat hypotečním úvěrem, stavebním spořením, případně vlastním zdrojem.

Na zahájení prací nepožadujeme zálohu na pořízení materiálu. Platby probíhají buď po dokončených dílech, zpravidla ale měsíční fakturací. Jednotlivé platby kopírují stupeň rozestavěnosti. Základním předpokladem pro zdárné dokončení je oboustranná důvěra a to jak v kvalitním zpracování prací, tak ve financování. Nepatříme k firmám jež „vyberou“ peníze a pak dlouho nic…

Kolaudace, předání a užívání domu

Kolaudace je pomyslným vrcholem po předání hotového domu. Samozřejmostí je poskytnutí veškerých revizních zpráv, dále pak dokladů o likvidaci odpadů a ostatních náležitostí.

Naším cílem je projít společnou cestu při výstavbě bez problémů a případné problémy vyřešit tak, abychom si na konci mohli podat ruku s úsměvem a vědomím, že máme stavbu jako referenci pro další případné zákazníky.

Všem kteří již bydlí v námi postavených desítkách domů děkujeme za důvěru a těm kteří při výběru firmy pro stavbu svého vysněného domku osloví náš tým, garantujeme osobní a vstřícný přístup.