Klempířské práce

Zajišťujeme kompletní montáže okapových systému včetně doplňků, profilování svitků, řešení střešních plášťů a systémů. Doporučujeme plechy v nejvyšší kvalitě, povrchovou úpravou a snahou o tzv. bezúdržbový systém, který se pozitivně promítá co do pohodlí, péče a servisu našich zákazníků.

Plechové lehké krytiny

Moderní plechové krytiny jsou dnes velmi populární a u našich zákazníků žádané. Důvodů je hned několik, ale mezi ty zásadní patří určitě jejich váha, snadná montáž, věrohodnost imitace taškových krytin, dlouhá životnost.

Věříme a montujeme na trhu velmi známé a prověřené výrobce jako jsou Lindab, Ruukki, Prefa a v poslední době stále více Satjam.

Doporučujeme vždy co nejlepší povrchovou úpravu s ohledem na životnost a bezúdržbový systém. Velmi se přikláníme v neposlední řadě i k variantě hliníkových krytin, výrobce Bratex, Satjam.

Klempířské doplňky

Žádná střecha se neobejde bez klempířských prací a doplňků. Je třeba vždy zvolit z té pro zákazníka nejvýhodnější varianty a zvážit budoucí funkci a životnost. Klempířské systémy rozdělujeme na bezúdržbové (mosaz, titanzinek) a údržbové (pozink ať klasický nebo barvený). Vždy platí, čím lépe ošetřený povrch plechu, tím méně starostí do budoucna. Cenové rozpětí hrají rovněž u zákazníka značnou roli v konečném výběru.