Pokrývačské práce

Pokud si nevíte rady s výběrem střešních krytin, naši vyškolení řemeslníci Vám i v této oblasti poskytnou užitečnou pomoc. Nabízíme dodávku a montáž střešních krytin. Používáme kvalitní materiály, které odolají nepříznivým mikroklimatickým podmínkám.

Modifikované asfaltové pásy, zateplovací systémy

Nejen jako krytinu pro ploché střechy, ale i jako podklad, pojistnou hydroizolaci nebo parozábranu používáme asfaltové pásy modifikované nebo do kombinace se zateplením. Výborně hydroizolace staveb proti zemní vlhkosti, podpovrchové a tlakové vodě. Velmi často využíváme vlatnosti asfaltových pásů jako ideální podklad pod tvrdé a plechové krytiny jako parozábranu při zajištění vodotěsného podstřeší. Velmi dobré vlastnosti mají pásy jako ochrana před radonem.

Betonová krytina

Nejrozšířenější a nejoblíbenější varianta zastřešení Vašich domovů. Kvalitní probarvený beton s akrylátovou povrchovou úpravou a následným lesklým nástřikem. Obvykle deset tašek na metr čtvereční váží lehce přes čtyřicet kilo, tedy většina krovních konstrukcí bez problémů pojme tento typ krytiny. Barevný sortiment čítá 5-8 barev. Montujeme Betonpres, Bramac, KM Beta.

Pálená krytina

Existuje hned několik důvodů, proč se pálená krytina stala tak oblíbenou. Údajně pro její extrémně dlouhou životnost, která se odhaduje až 100 let. Materiály a přísady, které se po dlouhou dobu nemění, dělají z pálených tašek unikátní stavební materiál, který byl časem vylepšen o engobování a glazování. Nesporná výhoda je váha oproti ceně, která je vyšší než u hlavního konkurenta, tašek betonových. Montujeme Tondach.

Plechové krytiny

Lehké plechové střešní krytiny splňují veškeré estetické, technické a fukční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou nebo naopak s nenápadnou vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a možnost zvolit krytinu ve stylu a barvě s dalšími stavebními prvky. Charakteristickou vlastností plechových krytin je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a snadná údržba. Montujeme Lindab, Ruukki, Satjam, Bratex